אודות

פורום טק אפ מבית תמך הוקם כדי להוות פלטפורמה לשיח הקהילתי בעולם ההייטק של הנשים החרדיות. כל אחת מאיתנו היא חלק מהקהילה הזו, כלומדת, כעובדת, כמתמחה, כמקצוענית, כפרילנסרית וגם כמי ששוקלת לבצע הסבת מקצוע ולעבור לתחום הייטק. הקהילה שלנו גדלה ומתמקצעת ורק על ידי שיח פתוח וכן, מדויק ומותאם לנו, נוכל להתקדם אל המקום הבא שלנו כקהילה שלימה ומגובשת וגם כפרטים - כל אחת מהמקום שלה - אל השלב הבא בעבודה וביכולת לפרנס את המשפחה שלה בכבוד, בלי להתפשר על הערכים שלה. 

 

עולם ההייטק ידוע בתובענות שלו, בדינמיות שלו, בהתפתחות המהירה שלו ובשינויים שנחווים בו. בעולם כולו, ההייטק אינו מקום טבעי ומוכר לנשים, וכנשים חרדיות האתגר שלנו רב יותר. עם זה, בעשור האחרון, נוצרו כמה אפשרויות שפתחו אפשרויות נוספות ופותחות גם ברגעים אלו הזדמנויות מעניינות לנשים חרדיות לעבוד בהייטק, להשתכר היטב וגם לממש את הכישורים שלהן בעבודה. 

 

ההזדמנויות הללו והאפשרויות הללו נפתחות  לרגעים, ולעתים אינן נחשפות לעיניי מי שהיו נכספות לנצל אותן. הפורום הזה נועד להיות המקום שבו יזרום מידע, יישאלו שאלות כנות וייתנו תשובות אמיתיות כשהמטרה היא להניע כל אחת ואחת מקהילת ההייטק של הנשים החרדיות קדימה - קדימה במשרה שלה, לקדם אל המשרה הבאה שלה, קדימה אל עבודה יעילה ונכונה יותר עבורה, קדימה אל קבלת החלטות נבונות יותר ומבוססות יותר בזכות המלצות, טיפים, תובנות ואינפורמציה שמתקבלת מהקהילה כולה. 

 

פורום טק אפ הוא אתר שפתוח בכל הסינונים וזמין גם למי שנגישה למייל בלבד אך ליבו אינו הטכנולוגיה העדכנית אלא הלב שלך - המשתתפת בפורום. הכנות שלך, המענה שאת נותנת לחברותייך, הכתובת שאת מהווה עבורן - הם אלו שיקדמו אותך ואותן כאחת. 

 

אנו מזמינות כל אחת מקהילת ההייטק החרדית לקחת חלק בפורום טק אפ, לשאול, לענות, לספר וליידע כדי שכולנו נוכל ליהנות מהאפשרויות שמזמן לנו עולם ההייטק כקהילה, לקדם את הצעירות בעולם הזה, לתמוך בהן ולקדם את המנוסות אל המקום הבא הנכון עבורן. 

 

מה הדבר שחסר לך כרגע בעבודה שלך? 

מהי ההזדמנות שאת מחפשת? 

איך נוכל, כקהילה, להוות עבורך רשת תמיכה וקשרים? 

כתבי לנו ממש עכשיו! 

שלך, 

צוות טק אפ, עמותת תמך.